< Όλα τα θέματα

Φωτισμός Κων/πόλεως & Γρ. Λαμπράκη

Στην διασταύρωση Κων/πόλεως & Γρ. Λαμπράκη δεν λειτουργεί τις σωστές ώρες από εχθές ο Δημοτικός Φωτισμός. Άναψαν τα φώτα γύρω στις 02:00 τα ξημερώματα.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι αποκαταστάθηκε η βλάβη στο φωτισμό επί των οδών Κων/πόλεως και Γρ. Λαμπράκη, στις 15/01/2020.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *