< Όλα τα θέματα

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΡΩΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΕΝΕΣ 2 ΛΑΜΠΕΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΠΟΝΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΔΕΞΙΑ (ΣΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ) .ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΔΡΟΜΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΕΙΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σε απάντηση του αιτήματός σας, σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση των καμένων λαμπτήρων φωτισμού στη συμβολή των οδών Πόντου και Μενελάου.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Με εκτίμηση,
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *