< Όλα τα θέματα

ΦΩΤΙΣΜΟΣ – ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΗ ΛΑΜΠΑ

Παρακαλώ όπως προβείτε σε αλλαγή ελαττωματικής λάμπας σε στύλο της ΔΕΗ επί της οδού Μακρυγιάννη 60 γωνία με Αυγεροπούλου.

Ευχαριστώ

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του λαμπτήρα φωτισμού, που βρίσκεται στη συμβολή των οδών Μακρυγιάννη 60 και Αυγεροπούλου, στις 15/11/2019.

    Για το τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *