< Όλα τα θέματα

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΛΑΜΠΑΣ

Θα ήθελα να τοποθετηθεί μια λάμπα επί των οδών Ρεθύμνης και Αγίου Κωνσταντίνου & Ελένης καθώς δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός κ είχαμε πρόσφατα κρούσματα κλοπών.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του λαμπτήρα φωτισμού επί των οδών Ρεθύμνης και Αγίου Κωνσταντίνου, στις 22/01/2020.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *