< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

Στη συμβολή των οδών Αργοστολίου και Αγ. Κωνσταντίνου-Ελένης υπάρχει καμμένη λάμπα κάνοντας τη συγκεκριμένη διασταύρωση ακόμα πιο επικίνδυνη

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα και του εκκινητή, στο σημείο που αναφέρετε, στις 22/10/2019.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *