< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ

Παρακαλώ για την αλλαγή καμμένης λάμπας στη κολόνα ΔΕΗ απέναντι από την πολυκατοικία της διεύθυνσης Αγωνιστών Πολυτεχνείου 1973 στο νούμερο 33.
Ευχαριστώ πολύ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *