< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΟΔΟΦΩΤΙΣΜΟΥ

Σας ενημερώνω ότι η λάμπα οδοφωτισμού στο τέρμα της οδού Τήνου (Τήνου 40, ΤΚ 17343) δεν λειτουργεί εδώ και καιρό.
Το συγκεκριμένο σημείο εγκυμονεί σοβαρούς κινδύνους για τις παράπλευρες κατοικίες, καθώς από εκεί ξεκινά το μονοπάτι προς το ρέμα της Πικροδάφνης. Ενημερώνω ότι έχουν ήδη εμφανιστεί κρούσματα κλοπών, ενώ στο συγκεκριμένο σημείο ανοίχθηκε αυτοκίνητο την περασμένη εβδομάδα.

Παρακαλώ να διορθώσετε άμεσα το πρόβλημα λόγω αυξημένης επικινδυνότητας !!

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι ο φωτισμός στην οδό Τήνου 40 αποκαταστάθηκε χθες 30/07/2019.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *