< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ¨? ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΚΟΤΑΔΙ ΟΤΑΝ ΒΡΑΔΙΑΣΕΙ.

ΨΗΛΟΡΕΙΤΗ ΚΑΙ ΧΑΝΙΩΝ ( ΕΠΙ ΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ)
1 ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΑ ΚΟΛΩΝΑ
2 ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΞΥΛΙΝΗ ΚΟΛΩΝΑ

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι η καμένη λάμπα στην κολόνα της ΔΕΗ, που βρίσκεται στη συμβολή των οδών Ψηλορείτη και Χανίων, επισκευάστηκε από τους ηλεκτρολόγους της υπηρεσίας μας στις 19/07/2019.
    Στη συγκεκριμένη διεύθυνση δεν βρέθηκε ξύλινη κολόνα με φωτιστικό.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *