< Όλα τα θέματα

Καμμένες λάμπες στην οδό Ιωαννινων

Εδώ και λίγες μέρες η οδός Ιωαννίνων(παράλληλη Λεωφ.Βουλιαγμενης στο ύψος μετρό Ηλιουπολης) είναι χωρίς φωτισμό.Προφανως εχουν καεί κάποιες λάμπες στις κολόνες κ συγκεκριμένα στην Ιωαννίνων 5-7 και Ιωαννίνων 1-3

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σε απάντηση του αιτήματός σας, σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση δύο καμένων λαμπών στην οδό Ιωαννίνων 3 και 5, σήμερα 14/02/2020.-

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *