< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

Στην συμβολή των οδών Λευκών Ορέων και Πωγωνίου η λάμπα του φωτισμού είναι καμένη. Παρακαλω για την αντικατάστασή της. Ευχαριστώ

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στη συμβολή των οδών Λευκών Ορέων και Πωγωνίου, στις 21/01/2020.-

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *