< Όλα τα θέματα

ΕΛΛΕΙΨΗ ΒΡΑΧΙΟΝΑ Κ ΛΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΔΕΗ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΔΩΔΩΝΗΣ 11 – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΚΟΛΩΝΑ ΔΕΗ ΑΠΟ ΤΟ 2019 ΓΙΑ ΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΔΟΤΗΘΕΙ ΝΕΑ 4ΟΡΟΦΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΠΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΗΘΗΚΕ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΟΙΚΕΙΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΦΟΥΣ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΒΡΑΧΙΟΝΑΣ Κ ΛΑΜΠΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΛΩΝΕΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *