< Όλα τα θέματα

Δημοτικός φωτισμός

Καλημέρα σας

Να σας ενημερώσω ότι στην κολόνα του δημοτικού φωτισμού στην διασταύρωση των οδών Μουργκάνας – Πρωτέως – Φυλλώτου , η λάμπα του δημοτικού φωτισμού χρήζει αντικατάστασης.
Κατά τις βραδυνές ώρες , αρχικά ανάβει στην συνέχεια αναβοσβήνει και τελικά σβήνει εντελώς.

Ευχαριστώ πολύ

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σε απάντηση του αιτήματός σας, σας ενημερώνουμε ότι ο φωτισμός στο σημείο που αναφέρετε, έχει αποκατασταθεί.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Με εκτίμηση,
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *