< Όλα τα θέματα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΜΜΕΝΗΣ ΛΑΜΠΑΣ

ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΜΜΕΝΗΣ ΛΑΜΠΑΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΚΛΕΑΡΧΟΥ 54-56 ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΤΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΒΥΝΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΑΤΕ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση της καμένης λάμπας στην οδό Κλεάρχου 54-56 από τους τεχνικούς της υπηρεσίας μας, στις 04/10/2019.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *