< Όλα τα θέματα

Αλλαγή ηλεκτρικού λαμπτήρα

Επι της οδού Μυτιλήνης 3 και Αίνου (γωνία) έχει καεί ο λαμπτήρας στον στύλο της ΔΕΗ. Παρακαλώ για την αντικατάσταση του γιατί είναι πολύ σημαντικός ο φωτισμός στις γειτονιές.

1 σχόλιο

  • Ο/Η ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ λέει:

    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η βλάβη του λαμπτήρα στην οδό Μυτιλήνης επισκευάστηκε στις 16/04/2019.

    Ο αντιδήμαρχος Καθαριότητας & Πολ. Προστασίας
    Νικόλαος Συρράκος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *