< Όλα τα θέματα

φωτισμός κολώνας Δ.Ε.Η

Στο 6ο διαμέρισμα ,στην οδό ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΠΑ 6, η κολώνα της Δ.Ε.Η, που είναι έξω από
το σπίτι των γονέων μου, αναβοσβήνει εδώ και 2-3 μέρες και δεν έχει σταθερ’ο φωτισμό.
Παρακαλούμε , να επιληφθείτε του θέματος.

Αθανάσιος Ζάχος, [email protected], 6981858968.

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του λαμπτήρα φωτισμού επί τσιμεντοϊστού στην οδό Ευθυμίου Παππά 6, στις 21/05/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου