< Όλα τα θέματα

Φωτισμός κολωνας

Καλησπερα Θουκυδίδου 87-89 η λάμπα αναβοσβηνει στην κολώνα με τις περισσότερες φορές να είναι σβηστεί

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Η λάμπα στην οδό Θουκυδίδου 87-89 αντικαταστάθηκε στις 21/05/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου