< Όλα τα θέματα

Φωτισμός -Καμμένη λάμπα

Στην οδό Αρσακείου στον αριθμό 23-25 υπάρχει καμμένη λάμπα απο πριν τις γιορτές,απο τις αρχές Δεκέμβρίου, με αποτέλεσμα να αναγκαζόμαστε να αφήνουμε το εξωτερικό φως του σπιτιού μας αναμενο απο της 6 η ωρα το απόγευμα καθώς είναι θεοσκότεινα!

Παρακαλώ να αντικατασταθεί .

Κωνσταντίνος Αγιακάτσικας κάτοικος στην οδό Αρσακείου 18 .

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι, όπως προκύπτει από τα αρχεία της υπηρεσίας μας, δεν υπάρχει καταγεγραμμένο αίτημα για βλάβη στην οδό Αρσακείου 23-25, πριν τις γιορτές.

    Το αίτημά σας παρελήφθη στις 22/01/2020 και η αλλαγή του καμένου λαμπτήρα στο συγκεκριμένο σημείο πραγματοποιήθηκε στις 28/01/2020.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *