< Όλα τα θέματα

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΣΤΗ ΧΕΙΜΑΡΡΑΣ 19 ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥΛΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

1 σχόλιο

  • Ο/Η ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ λέει:

    Καλημέρα, σας ενημερώνουμε πως πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση της καμένης λάμπας στις χθες Πέμπτη 09/05/2019 στο αναφερόμενο σημείο.

    Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικού
    Προϊσταμένη: Αγγελική Θεμελίου
    210 9811328

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *