< Όλα τα θέματα

ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΔΟΥ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ

Πολλές λάμπες του δημοτικού φωτισμού επί της οδού Θεομήτορος, στο πεζοδρόμιο που ανήκει στην Δήμο μας είναι καμένες και χρήζουν αντικατάστασης τους. Η τοποθέτηση από τον γειτονικό Δήμο λαμπτήρων Led κάνει εμφανή τη διαφορά και πιστεύω καθιστά απαραίτητη την αντικατάσταση των λαμπτήρων και στον Δήμο μας.

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *