< Όλα τα θέματα

ΦΩΤΙΣΜΟΣ (ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ-ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,
ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΑΣ ΟΔΟΦΩΤΙΣΜΟΥ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΗΡΑΣ 12-14.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΣΑΣ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι χθες 11/07/2019 πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα στην κολώνα φωτισμού στην οδό Ήρας 12-14.

    Από το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *