< Όλα τα θέματα

Σβηστές λάμπες, οδός Βεργίνας.

Τις τελευταίες 3 ημέρες δεν λειτουργεί ο φωτισμός (κολώνες) στο τμήμα της οδού Βεργίνας από την συμβολή της με την οδό Ασυρμάτου προς το ρέμα (στην περιοχή με τις καλαμιές). Ευχαριστώ.

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *