< Όλα τα θέματα

Πρόβλημα Φωτισμού

Καλησπέρα σας, τις τελευταίες 5 ημέρες , στην οδό Μύρωνος 24 (πεζόδρομος) δεν ανάβουν 3 φωτιστικά με αποτέλεσμα στη γωνία Μύρωνος και Ερατοσθένους να επικρατεί σκοτάδι.

Ευχαριστώ για τη κατανόηση,
Θεόδωρος Ροδιτάκης

2 Διαχειριστείτε τα σχόλια

  • Ο/Η Θεόδωρος Ροδιτάκης λέει:

    Καλησπέρα σας, το αίτημα για το φωτισμό έχει καταχωρηθεί από τις 18/12/2019 και σήμερα έχει 23/12/2019 και η γειτονία μας είναι μέσα στο σκοτάδι…..

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Η βλάβη στο δημοτικό φωτισμό στην οδό Μύρωνος αποκαταστάθηκε στις 19/12/2019.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *