< Όλα τα θέματα

Πρόβλημα φωτισμού σε πεζόδρομο

Θα ήθελα να σας αναφέρω ότι πάνω από 10 ημέρες υπάρχει κάποιο πρόβλημα και δεν λειτουργούν τα φώτα του πεζόδρομου στο ύψος της Οδός Μύρωνος 24 (Μύρωνος, από το ύψος της Ερατοσθένους μέχρι Ιερών Μαρκοπούλου)

Ευχαριστώ
Θοδωρής Ροδιτάκης

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *