< Όλα τα θέματα

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΣΑΜΟΥΗΛ ΚΟΥΓΚΙ ΜΕΤΑΞΥ 16 ΚΑΙ 18 ΣΤΗ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΑ ΚΟΛΟΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ Η ΛΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΣΒΗΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΝΑΒΕΙ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΟΔΟΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

4 Διαχειριστείτε τα σχόλια

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως ο φωτισμός στο σημείο που αναφέρετε, αποκαταστάθηκε στις 24/05/2019.

    Εκ μέρους του Ηλεκτρομηχανολογικού Τμήματος

    • Ο/Η ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ λέει:

      Σας ενημερώνω ότι δυστυχώς δεν έχει αποκατασταθεί ο φωτισμός μέχρι και σήμερα 11/6/19.
      Παρακαλώ πολύ να το δείτε και πάλι.
      Ευχαριστώ.

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι ο φωτισμός στην οδό Κούγκι Σαμουήλ 16 -18 αποκαταστάθηκε στις 12/06/2019.
    Για το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού – Μηχανολογικό

    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *