< Όλα τα θέματα

Λαμπτηρας

Παρακαλώ στην οδό ρουμελης 2 έχει καεί εδώ και καιρό ο λαμπτήρας παρακαλώ για την αντικατάσταση του.
Ευχαριστώ

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Ρούμελης 2, στις 08/04/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου