< Όλα τα θέματα

ΚΑΜMΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

Δεν ανάβει η λάμπα στην κολώνα που βρησκεται επί της οδού Σκοπέλου 38 & Ίωνος 10. Παρακαλώ για την επισκευή της. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

1 σχόλιο