< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΠΟΝΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΕΛΑΟΥ (ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΗΚΕ Η ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΩΝΑΣ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Πόντου και Μενελάου, στις 03/04/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου