< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΟΥΣ 20.
ΕΠΙΠΛΕΟΝ Η ΚΟΛΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Καλλικράτους 20, στις 11/03/2020.

    Αναφορικά με την κατάσταση της κολόνας ενημερώθηκε ο ΔΕΔΔΗΕ, που είναι και η αρμόδια υπηρεσία (αρ. αναγγελίας βλάβης: 844962).