< Όλα τα θέματα

καμμενη λαμπα

εχει καει η λαμπα που βρισκεται στην κολωνα της ΔΕΗ επι της οδου Λυσανδρου 7 εδω και δεκα ημερες. Δεν εχει διορθωθει παρολο που αναφερθηκε στην τεχνικη υπηρεσια του Δημου πριν μια εβδομαδα

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Λυσάνδρου 7,στις 20/12/2019.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *