< Όλα τα θέματα

Καμμενη λάμπα

Παρακαλώ όπως αντικαταστήσετε μια καμμενη λάμπα στην κολώνα που βρίσκεται στην οδό Αιδηψού 8 και 6 μπροστά διότι δημιουργεί συσκότιση σε όλον τον δρόμο.Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων.

1 σχόλιο