< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΩΤΙΣΜΟ

Έχουν καεί δύο διαδοχικοί ηλεκτρικοί λαμπτήρες στην οδό Κερασίας.Ο πρώτος βρίσκεται ακριβώς στην συμβολή της οδού Κερασίας με την οδό Πρεβέζης, και ο δεύτερος στο νούμερο 23 της οδού Κερασίας.Είναι πολύ καιρό καμμένοι, και επειδή ανάβουν κάποιες φορές για λίγο, νομίζουμε όλοι πως έχουν αντικατασταθεί, αλλά δυστυχώς δεν έχει ισχύει αυτό, και επικρατεί απόλυτο σκοτάδι.Παρακαλώ όταν μπορέσετε να τους αντικαταστήσετε διότι έχουν σημειωθεί απόπειρες κλοπής και φθοράς περιουσίας.Ευχαριστώ.

Βαγγέλης Ντουρακόπουλος

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *