< Όλα τα θέματα

καμμένη λάμπα

Εχει καει η λάμπα στην κολώνα επι της οδού Παρθενώνος13. Παρακαλώ οπως φροντίσετε….

2 Διαχειριστείτε τα σχόλια

  • Ο/Η Σαμαριδη λέει:

    Καλησπερα εχει καειη λαμπα της κολωνας της δεη επι των οδων εθνομαρτυρων και κνωσσου
    Ευχαριστω

  • Ο/Η ΜΑΡΙΑ ΣΗΦΑΚΗ λέει:

    Η λάμπα στην Παρθενώνος έχει αλλαχτεί από αρχές Απριλίου, επειδή μάλλον ήρθε κάποιος από εκεί και σας το είπε , αλλά δεν το έχετε καταγράψει. Μάλλον τελικά δεν λειτουργεί σωστά το σύστημα.
    Χτες 9/5 ξαναήρθαν στην συγκεκριμένη λάμπα, δεν θυμάμαι να είχε ξανακαεί. Ίσως κάνανε κάποια άλλη εργασία….

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *