< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα

Στην κολώνα της ΔΕΗ που βρίσκεται επί της οδού Αγίου Ιωάννου 23 ΤΚ 17341 η λάμπα έχει καεί

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πρόκειται για βλάβη του ΔΕΔΔΗΕ. Ενημερώσαμε τηλεφωνικώς (Αριθμός αναγγελίας: 721581/24-12-2019). Για το Τμήμα Ηλ/σμού - Μηχ/κό Αγγελική Θεμελίου

Γράψτε απάντηση στο dadmay Ακύρωση απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *