< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα

Δεν ανάβει η λάμπα Κατσίμπα 29, Αγιος Δημήτριος 17342. Παρακαλώ επισκευάστε την ΄άμεση γιατί είναι σκοτεινά και μπορεί να χτυπήσει κάποιος πεζός από το κακό πεζοδρόμιο εκεί και επίσης έχω μαγαζί και δεν πρέπει να είναι σκοτεινά για λόγους ασφαλείας.
Γεραλής
κιν. 6944321021

1 σχόλιο

Γράψτε απάντηση στο dadmay Ακύρωση απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *