< Όλα τα θέματα

Καμμένη Λάμπα

Στην οδό Αμαλίας 47,στην σταση του λεωφορείου.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι ο φωτισμός στην οδό Αμαλίας 47 αποκαταστάθηκε.

    Από το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού – Μηχανολογικού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *