< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα

Στην οδό Ιερέων Μακροπούλων 22 με 24 έχει καεί η λάμπα.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι ο φωτισμός στην οδό Ιερέων Μακροπούλων 22-24 αποκαταστάθηκε χθες Πέμπτη 11/07/2019.

    Από το Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού – Μηχανολογικού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *