< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα

Γεια σας.
Στην οδό Μουσών, πριν την συμβολή της με την οδό Αργοστολίου, υπάρχει καμμένη λάμπα στον οδοφωτισμό. Παρακαλούμε για τις ενέργειες σας.

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Kαλημέρα,

    Σας ενημερώνουμε ότι η καμένη λάμπα στην οδό Μουσών, αντικαταστάθηκε.

    Στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό

    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *