< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα σε κολώνα

Καλή χρονιά. Στο ύψος της οδού Φιλικής Εταιρείας 3, έχει καεί η λάμπα της κολώνας μετά από σύγκρουση αυτοκινήτου επάνω της. Ευχαριστώ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι αντικαταστάθηκε η καμένη λάμπα επί τσιμεντοϊστού στην οδό Φιλικής Εταιρείας 3, στις 13/01/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *