< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα δημοτικού φωτισμού

Στην οδό Λυσάνδρου στην κολώνα του Δεδδηε που βρίσκεται ανάμεσα στον αριθμό 5 και 7 έχει καεί η λάμπα του δημοτικού φωτισμού.

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *