< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα/πρόβλημα φωτισμού

Παρακαλώ για την αποκατάσταση στη βλάβη φωτισμού (πιθανόν καμμένη λάμπα) που βρίσκεται στην οδό Θηβών αρ. 20, περιοχή ΕΛΙΑ.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Θηβών 20, στις 26/02/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου