< Όλα τα θέματα

Καμμένες λάμπες στην οδό Πολυνείκους

Δύο στύλοι δεν ανάβουν στην οδό Πολυνείκους και στο ύψος του αριθμού 47 (οι δύο ακριβώς απέναντι του 47), παραπλεύρως του 15ου Δημοτικού.

Σας ευχαριστώ,
Βαφειάδη Ευαγγελία
Τηλ.: 2109826845

3 Διαχειριστείτε τα σχόλια

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Kατόπιν ελέγχου που διενεργήθηκε από ηλεκτρολόγο της υπηρεσίας μας στις 10/10/2019, διαπιστώθηκε ότι ο τσιμεντοϊστός στην οδό Πολυνείκους και Αρκαδίας ανάβει κανονικά.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σε έλεγχο που διενεργήθηκε από το συνεργείο του Δήμου μας στις 11/10/2019, διαπιστώθηκε ότι ο φωτισμός στο σημείο που αναφέρετε λειτουργεί κανονικά.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

    • Ο/Η Ευαγγελία λέει:

      Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.
      Όταν σας έστειλα το μήνυμα οι λάμπες δεν άναβαν, αρκετό καιρό πριν.
      Όπως και να έχει όμως, τώρα ανάβουν κανονικά.
      Ευχαριστώ!

Γράψτε απάντηση στο Ευαγγελία Ακύρωση απάντησης

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *