< Όλα τα θέματα

Καμμένες λάμπες/φωτισμός

Στην οδό Φαναρίου δεν ανάβουν οι λάμπες το βράδυ. Παρακαλώ πολύ για τις απαραίτητες ενέργειες σας. Ευχαριστώ

1 σχόλιο