< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

Στην οδό Λευκών Ορέων μεταξύ των οδών Β. Τσιτσάνη και Αργοστολίου (σχεδών απέναντι από τον αριθμό 57) υπάρχει καμένη λάμπα φωτισμού. Πρόκειται για τσιμεντένια μεγάλη κολόνα.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα στο σημείο που αναφέρετε.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό

    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *