< Όλα τα θέματα

ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

Την Λευκών Ορέων 57 στο πεζοδρόμιο του 13 ου Δημοτικού Σχολείου υπάρχει καμμένη λάμπα. Βρίσκεται σε τσιμεντένια κολώνα.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση της καμένης λάμπας, στο σημείο που αναφέρετε, στις 23/12/2019.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *