< Όλα τα θέματα

Καμένη λαμπα σε κολώνα επί της Αγίων Σαραντα

Δεν ανάβει η λάμπα (πιθανών έχει καεί) στην κολώνα που βρησκεται επί της οδού Αγίων Σαράντα, αμέσως μετά την πολυκατοικία με αριθμό 6 – 8 ΤΚ 17341 στον Άγιο Δημήτριο (Μπραχάμι). Παρακαλώ όπως επισπεύσετε την επισκευή της γιατί το τελευταίο διάστημα στην περιοχή μας υπάρχει έξαρση κλοπών (οχηματων – κατοικιών). Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων, με εκτίμηση Βουρνέτας Ευάγγελος.

1 σχόλιο