< Όλα τα θέματα

Καμένη Λάμπα

Καλημέρα σας,
παρακαλώ μεριμνήστε για την αλλαγή της λάμπας στην οδό Λυσάνδρου μεταξύ των αριθμών 5 έως
9 γιατί εδώ και μήνα έχει καεί.

ευχαριστώ καλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά.

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *