< Όλα τα θέματα

Καμένη λάμπα

Παρακαλώ όπως προχωρήστε στην αντικατάσταση της από 15ημέρου καμένης λάμπας σε κολώνα της ΔΕΗ στην οδό Τρεμπεσίνας 33 και Φαρσάλων.

Με εκτίνηση,
Νικόλαος Ροζάκης
Τηλ. επικοινωνίας: 693 7176038

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στη συμβολή των οδών Τρεμπεσίνας 33 και Φαρσάλων, στις 23/04/2020.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου