< Όλα τα θέματα

Καμένη Λάμπα στην Λυκόβρυση

Υπαρχει καμένη λάμπα σε Κολόνα ΔΕΗ στην περιοχή Λυκόβρυση οδός Ν.Φυρογενη 3 (Πλατεία Λυκόβρυση). Ειναι μονο μια και το βράδυ ειναι επικίνδυνο για περαστικούς.

1 σχόλιο