< Όλα τα θέματα

Καμένες λάμπες στην οδό Ανδρέα Παπανδρέου (στον πεζόδρομο που βρίσκονται το νυχτερινό λύκειο και 2 δημοτικό)

Παρακαλώ μεριμνήστε για την αλλαγή των καμένων λαμπών στον πεζόδρομο (οδός Ανδρέα Παπανδρέου, Άγιος Δημήτριος, 17341) για την ασφάλεια των περαστικών διότι το βράδυ είναι πολύ σκοτεινά. Επίσης, οι ήδη υπάρχουσες λάμπες πιο ψηλά στην ίδια οδό δεν είναι αρκετά φωτεινές ή τρεμοπαίζουν. Τον πεζόδρομο διασχίζουν πολλοί περαστικοί και αμάξια αν και δεν επιτρέπεται οπότε για αποφυγή ατυχημάτων καθώς και κλοπών παρακαλώ αντικαταστήστε τις λάμπες και επιλέξτε να είναι αρκετά φωτεινές. Ευχαριστώ θερμά.

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Κατόπιν ελέγχου που διενεργήθηκε από τους τεχνικούς της υπηρεσίας μας στις 09/04/2020, αντικαταστάθηκαν τέσσερις (4) καμένες λάμπες στον πεζόδρομο επί της οδού Ανδρέα Παπανδρέου.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου