< Όλα τα θέματα

Κάηκαν οι λάμπες

Έχουν καεί οι λάμπες στο δρόμο. Αγιου Δημητριου 256, στον παράδρομο κάτω από τη γέφυρα. Έχουν καεί πολλές λάμπες, είναι σκοτάδι. Παρακαλώ να μεριμνήσετε.

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση δύο λαμπτήρων φωτισμού, στο σημείο που αναφέρετε.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου